Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie Denisa Załęckiego w klatce!

Arkadiusz Wrzosek, który wczoraj został ogłoszony na XTB KSW Colosseum 2, postanowił odnieść się także do ostatniej sytuacji, w której główną rolę brał Denis Załęcki. Zawodnik KSW mocno podsumował jego wyczyny w klatce co tylko pokazuje, że świat sportu widział jego wielką klęskę w klatce i nikt poważny nie będzie chciał na ten moment mierzyć się z freak fighterem. Sprawdźcie sami!

Wypowiedź Arkadiusza Wrzoska miała miejsce w programie „Klatka po Klatce”, w którym to zawodnik KSW brał ostatnio udział. Jak stwierdził sam Arkadiusz Wrzosek, od początku było widać, że Denis Załęcki nie radzi sobie po wejściu do klatki.

Dodatkowo, według Arkadiusza Wrzoska nie ma możliwości aby w pełni świadomie uderzać w walce bokserskiej nogami, nawet jeśli jest się wprawionym kicboxerem, od wielu lat. Dodatkowo, Arkadiusz Wrzosek nie daje wiary w to, że Denis Załęcki po prostu zapomniał się i uderzył kopnięciem frontalnym, w stronę swojego przeciwnika.

Zawodnik KSW stwierdził także, że zawodnik High League wychodząc z taką kontuzją, robi po prostu w balona swoich fanów. Arkadiusz Wrzosek widzi możliwość walki mając kontuzję, jednak tylko wtedy, gdy zawodnik jest w stanie walczyć trzy rundy. Dodatkowo, sam wychodził z takimi kontuzjami, jednak kiedy zawodnik wychodzi z kontuzją i już w pierwszej rundzie przewraca się, jest to dla niego dyskwalifikujące do wejścia do klatki.

Cała wypowiedź zawodnika KSW poniżej:

Czytaj również:  Denis Załęcki zakończył współpracę z Mirkiem Oknińskim!