Arkadiusz Wrzosek kontra Mariusz Pudzianowski?

Na pozór taka walka nie wydaje się zbyt atrakcyjna, biorąc pod uwagę zestawienie obu panów. Co jednak, jeśli obaj będą czuć się na siłach i KSW faktycznie zapragnie takiej walki? Jak okazuje się w praktyce, takie zestawienie może mieć sens i co więcej, może się wydarzyć.

Wszystko dzięki rozmowie Arkadiusza Wrzoska z Jarosławem Świątkiem, który wprost zapytał o jego zapatrywanie się, na postać Mariusza Pudzianowskiego i potencjalną walkę z nim. Popularny kickboxer stwierdził, że jest w stanie podjąć się takiej walki i co więcej, może ona być atrakcyjna, ponieważ Arkadiusz Wrzosek czuje się na tyle dobrze, że mógłby zaprezentować zupełnie inne oblicze, niż do tej pory.

Według zawodnika, nie ma on wiele do stracenia w takiej walce, więc byłby gotów wejść w taki pojedynek. Co więcej, sparuje on z kolegami, którzy mają podobne gabaryty do Mariusza Pudzianowskiego, tak więc pomysł walki, jest dla niego otwarty. Pytanie jednak, jak na takiego rywala zapatrywałby się sam Mariusz Pudzianowski, któremu powoli kończą się rywale w KSW.

Poniżej macie także cały wywiad z Arkadiuszem Wrzoskiem:

Czytaj również:  Joanna Jędrzejczyk zawalczy dla KSW?