„Apteka” został zatrzymany! W tle duży wyrok!

Popularny w ostatnim czasie „Apteka”, właśnie został zatrzymany w związku z przewinieniami, przez które grozi mu aż do 12 lat pozbawienia wolności. Zawodnik Wotore miał nie tak dawno konflikt z Amadeuszem Ferrarim, a także z całym klubem Akademii Sportów Willanów i Mirkiem Oknińskim. Dziś jednak nie jest to już ważne, ponieważ Szymon N. „Apteka”, został zatrzymany przez policję.

Wszystko w ramach śledztwa, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu. Mowa o większej akcji, w której zostało zatrzymanych łącznie 4 męzczyzn, odpowiednio w wieku od 26, do 31 lat. Wśród nich znajdował się „Apteka”, który w ostatnim czasie miał okazję walczyć z Kamilem Mindą, podczas gali Wotore 7.

Co ciekawe, jeszcze wczoraj sprawę skomentował Mirek Okniński, który był już w posiadaniu informacji związanych z zatrzymaniem Szymona N.

Jakie zarzuty mogą ciążyć na „Aptece”? Mowa o udziale w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmuje się wywarzeniem i obrotem narkotykami takimi jak amfetamina, mefedron, czy też marihuana. Mówi się także o wprowadzeniu ich do obrotu, w znacznej ilości. Za wszystkie czyny, łącznie może grozić zatrzymanym do 12 lat więzienia.

Materiał z zatrzymania „Apteki” można znaleźć na stronie: https://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/362860,Uderzenie-w-gang-powiazany-z-pseudokibicami.html

Czytaj również:  Karolina Kowalkiewicz zawalczy w maju dla UFC!