„Apteka” gotowy do walki z Kamilem Mindą!

Popularny ostatnimi czasy „Apteka”, postanowił odpowiedzieć na jego z wyzwań, które zostało mu rzucone ostatnimi czasy przez Mirosława Oknińskiego, który chciał, aby ten zawalczył z kimś, z Akademii Sportów Walk Willanów. Przez jakiś czas było dość cicho na temat konkretów, jednak aktualnie „Apteka” przyznał, że jest gotów do walki z Kamilem Mindą, który trenuje pod okiem Mirka Oknińskiego. Czy na horyzoncie jest więc walka obu zawodników?

W ostatnim filmie, który udostępnił „Apteka”, zawodnik postanowił przejść do ofensywy i zaproponować walkę z zawodnikiem trenującym w Akademii Sportów Walk Willanów. Jak na swoim filmie mówi „Apteka”, nigdy nie odmawia on żadnych walk, dlatego chętnie zmierzy się z najbardziej doświadczonym i największym gabarytowo zawodnikiem, którego posiada Akademia Sportów Walk Willanów.

„Apteka” dodał także, że pierwszym zawodnikiem z którym chętnie się zmierzy, będzie Kamil Minda. Dodatkowo, „Apteka” skierował kilka gorzkich słów do samego zawodnika Akademii, aby jeszcze bardziej podkręcić samego zawodnika, do ewentualnej walki.

Tutaj macie wideo „Apteki”:

Kamil Minda odpowiedział!

Nie trzeba było długo czekać, aby Kamil Minda odpowiedział na zaczepki „Apteki”. Postanowił również nagrać mocny film, na temat swojego oponenta. Zresztą możecie sprawdzić jego film poniżej:

Czytaj również:  Mamy oświadczenie gali First Universe w sprawie wypłat zawodników!