Anzor Azhiev o przeciwniku Mameda Khalidova!

Gala XTB KSW 81 Colosseum 2 zbliża się wielkimi krokami. O zdanie na temat walki Mamed Khalidov i Scott Askham, został zapytany Anzor Azhiev który jak wiadomo, ma niezwykle dokładne podejście, co do wszelkich pojedynków MMA. Anzor Azhiev zna także dokładnie Mameda więc jest idealną osobą do tego, aby poruszać jego temat. Jak Anzor Azhiev widzi szanse Mameda Khalidova?

Wbrew temu co pokazują bukmacherzy, Anzor Azhiev jest wręcz przekonany, że nie będzie to łatwa walka dla Mameda. Problem będzie narastał z każdą minutą, kiedy walka będzie cały czas w trakcie. Wszystko dlatego, że Mamed ma już swoje lata i może nie wytrzymać tempa walki, która go czeka. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, iż Scott Askham porusza się nadal, bardzo dobrze w klatce.

Anzor Azhiev zwraca uwagę także i na to, że obaj zawodnicy nie walczyli sporo czasu. W tym aspekcie to Mamed Khalidov ma lepszą sytuację, ponieważ ostatnio pokazał się on z bardzo dobrej strony w walce. Jednak Anzor Azhiev uważa, że będzie to ciężka walka dla obu zawodników.

Na sam koniec Anzor Azhiev zauważa, że Akham bardzo dobrze kontroluje sytuację w każdej płaszczyźnie, przez co bardzo trudno jest go poddać. Dodatkowo, Askham świetnie kontroluje tlen i zabiera go przeciwnikom, kiedy Ci nie radzą sobie z nim w partaerze. Anzor Azhiev zwraca uwagę, że Askham ma bardzo dobrą łatkę w Top Team, w którym twierdzą, że jest topowym zawodnikiem, pod względem zdrowotnym.

Czytaj również:  Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski po ważeniu przed XTB KSW 77!