Andrzej Wasilewski na temat kariery Kamila Łaszczyka!

Andrzej Wasilewski

Andrzej Wasilewski jest kolejną osobą, która postanowiła wypowiedzieć się, na temat aktualnej sytuacji Kamila Łaszczyka. Jak dobrze wiemy, od ostatniego pojedynku na FAME, Kamil Łaszczyk nie stoczył żadnego pojedynku. Problemy z powrotem do pierwotnej wagi sprawiają, że Kamil Łaszczyk odmawia kolejnych pojedynków pięściarskich, z uwagi właśnie na swój stan zdrowotny. Całą sytuację postanowił skomentować znany promotor, Andrzej Wasilewski.

Według Andrzeja Wasilewskiego, Kamil Łaszczyk po pojedynku na FAME, nie będzie w stanie powrócić do poważnego boksu. Należy zwrócić uwagę, iż Mateusz Borek szukał miejsca dla Kamila Łaszczyka na swoich galach, jednak problemy zdrowotne sprawiły, że Kamil Łaszczyk dwukrotnie wypadł z jego kart walk, na dwóch galach. Sytuacja wydaje się być więc faktycznie poważna, ponieważ Kamil nie jest w stanie stoczyć pojedynku, w swojej kategorii wagowej.

Andrzej Wasilewski zwraca uwagę, że Kamil Łaszczyk był niepokonanym pięściarzem, natomiast dziś musi dostawać słabszych przeciwników, aby móc się odbudować w ringu. Według promotora, który miał okazję przez chwilę prowadzić karierę Kamila, ten nie będzie miał szans na to, aby stoczyć poważny pojedynek.

Dodatkowo, promotor zwraca uwagę, że ostatni przeciwnik, czyli Parlagi, nie jest mu znany. Oznacza to, że jest to zawodnik z niskiej kategorii jakościowej w boksie. Bardzo możliwe, że taki był plan Mateusza Borka, aby dać zawodnikowi na nowo odnaleźć się w ringu, czego nie udało się finalnie zrealizować, ze względu na ciągłe problemy zdrowotne.

Czytaj również:  Konferencja przed PRIME 5 już w tą niedzielę!