Andrzej Wasilewski mocno na temat Mateusza Borka!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla FanSportu, Andrzej Wasilewski postanowił powiedzieć kilka gorzkich zdań na temat Mateusza Borka, znanego komentatora i promotora sportowego. Jakie zdanie ma Andrzej Wasilewski na temat Mateusza Borka? Sprawdźcie sami!

Warto przypomnieć, że jeszcze kilka lat temu, zarówno Mateusz Borek jak i Andrzej Wasilewski bardzo długo współpracowali ze sobą. Niemniej jednak, rozeszli się, czego dziś Andrzej Wasilewski bardzo żałuje. Według Andrzeja Wasilewskiego, Mateusz Borek pogubił się bardzo mocno, wchodząc w dziwne układy, towarzystwa i biznesy. Jak stwierdził Andrzej Wasilewski, jest to jego prywatna opinia, na temat Mateusza Borka.

Andrzej Wasilewski nawiązał także od Kamila Łaszczyka, który jest aktualnie pod skrzydłami Mateusza Borka. Według znanego promotora, Kamil Łaszczyk nie ma już szans na powrót do poważnego boksu. Wszystko przez jego prowadzenie, dietę i to, jak aktualnie wygląda zawodnik, według promotora. Skutkiem tego, Kamil Łaszczyk nie będzie miał już szans o to, aby walczyć o najwyższe cele.

Poniżej cały wywiad z Andrzejem Wasilewskim:

Czytaj również:  Klaudia Syguła ogłoszona na FEN 43!