Andrzej Grzebyk zainteresowany walką z Don Diego podczas gali KSW Epic!

Andrzej Grzebyk

Andrzej Grzebyk postanowił rzucić szalone wyzwanie Don Diego, na najbliższej gali KSW Epic. Czy podwójny mistrz federacji FEN jest w stanie przekonać federację KSW i samego Don Diego do pojedynku na takiej gali, jak KSW Epic? Nie wiemy, lecz liczymy, że tak! Byłaby to z pewnością, bardzo ciekawa walka. Sprawdźcie sami!

Do KSW Epic dojdzie już 24 lutego. Tego wieczoru, w Gliwicach będzie działo się bardzo dużo. Już teraz, pomimo braku szerszych informacji na temat całej karty walk, kibice mają bardzo duże oczekiwania wobec gali, która powróci do systemu PPV. Skutkiem tego, najlepsi zawodnicy KSW a także innych federacji (także UFC), zgłaszają swoją gotowość do walki na KSW Epic.

Co ciekawe, do listy dołączył także Andrzej Grzebyk, który zaproponował pojedynek Don Diego, który sam ostatnio stwierdził, że zawalczyłby na KSW Epic. Andrzej Grzebyk jest jednak bez wątpienia, bardzo mocnym nazwiskiem, z którym Don Diego miałby nie lada wyzwanie. Jednak obaj lubią bardzo mocne pojedynki i nie odstawiają pięści, kiedy przychodzi mierzyć je w oktagonie.

Andrzej Grzebyk zaproponował w tym pojedynku zasady „PRIDE”, czyli te, które były niegdyś na jednej, z najbardziej brutalnych gal na świecie. W takiej walce dozwolone są więc kopnięcia, kiedy zawodnik znajduje się w parterze, czy też uderzenia głową.

Póki co, Don Diego nie odniósł się do tego wyzwania lecz znając jego, może ono zostać zaakceptowane! Tylko co na to włodarze KSW?

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski pokazuje swoje przygotowania do walki ze Szpilką!