Andrzej Fonfara i Marcin Najman zawalczą podczas CLOUT MMA 1!

Znamy najbliższego przeciwnika Marcina Najmana, który stanie na jego drodze! Będzie nim Andrzej Fonfara, czyli znany i utytuowany bokser, z którym Marcin Najman ma od dłuższego czasu konflikt. Tym samym, panowie będą mogli rozwiązać go w oktagonie. Walka została zakontraktowana w MMA, na zasadach 3 rundy, po 3 minuty. Sprawdźcie sami!

Andrzej Fonfara jest sportowcem z krwi i kości, dlatego będzie to wielka przeprawa dla Marcina Najmana. Warto jednak zaznaczyć, że Andrzej Fonfara jest utalentowanym bokserem, który tym razem wejdzie do walki, na zasadach MMA. Akurat ta płaszczyzna gratyfikuje Marcina Najmana, który od wielu miesięcy nieprzerwanie ćwiczy właśnie pod walki MMA.

Popularny „El Testosteron” liczy oczywiście na kontynuowanie swojej dobrej passy, ponieważ w ostatnim czasie, zalicza bardzo dobre występy. W ostatnim pojedynku udało mu się wygrać na punkty z Pawłem Jóźwiakiem, który z kolei w ten weekend, poradził sobie z Jackiem Murańskim w oktagonie.

 Walka Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą z pewnością będzie elektryzować szczególnie świat sportu, który będzie bacznie przyglądał się temu pojedynkowi. Do walki dojdzie już 5 sierpnia, podczas wydarzenia CLOUT MMA 1. Bilety na to widowisko są już w sprzedaży.

Czytaj również:  Marcin Najman mocno do Artura Bińkowskiego!