Anderson Silva zawalczy w hitowym starciu?

Czy Anderson Silva wróci do MMA? Wiele na to wskazuje, albowiem legendarny zawodnik dostał nową, lukratywną propozycję walki od gali Bellator. Pytanie czy Brazylijczyk ma ochotę na taki pojedynek? Tego dowiemy się w dalszej części artykułu!

Anderson Silva to znany i ceniony zawodnik z Brazylii, który stoczył wiele pojedynków dla największej gali mieszanych sztuk walk, czyli dla UFC. Przez wiele lat był niepokonany, jednak od 2013 roku jego kariera zaczęła pikować w dół. Przez problem związane z używaniem środków niedozwolonych, Anderson Silva był zmuszony zmienić klatkę na ring bokserski.

Dziś jednak okazuje się, że Anderson Silva otrzymał kolejną propozycję walki w MMA. Do Brazylijczyka odezwał się Scott Coker, który jest aktualnym właścicielem konkurencyjnej gali, jaką jest Bellator MMA. Jego oferta dotyczyła konkretnego nazwiska, które może zaciekawić zawodnika z Brazylii:

Anderson Silva postanowił poruszyć kwestie swojej kariery w MMA i jej ewentualnego, oficjalnego zakończenia. Jak stwierdził sam Brazylijczyk, chętnie stoczyłby walkę kończącą jego karierę w Japonii, w której to rozpoczęła się jego największa przygoda życia, jaką jest MMA. Zawodnik stwierdził, że jest gotów na taki pojedynek!

Warto przypomnieć, że jego przeciwnik, czyli Rosjanin, Fedor Emalienenko to także utytułowany zawodnik, który przez wiele lat toczył świetne pojedynki, również w Japonii.

Co do Silvy, na dzień dzisiejszy Brazylijczyk skupia się na swoim najbliższym pojedynku, który odbędzie się już 29 października. Tego wieczoru zawalczy z niepokonanym YouTuberem, Jakiem Paulem.

Czytaj również:  Szymon Kołecki na temat walki Mameda i Pudzianowskiego!