Amadeusz Ferrari o swoim potencjale w MMA!

Amadeusz Ferrari to bez wątpienia jedna z najbardziej jasnych postaci w świecie freak fight. Jest on zawodnikiem, który zawsze tworzy kontrowersje i sprawia, że każda gala, konferencja, czy nawet wywiady, stają się momentem zapalnym, w który może wydarzyć się wszystko.

Ostatnia gala High League 4 również potoczyła się po myśli Amadeusza. W walce z „Bombą” pokazał kolejny raz, swój bardzo mocny, nokautujący cios. Nie brakowało wielu pochwał, nawet od trenera Mirka Oknińskiego, który sam stwierdził, że w Amadeuszu jest wielka siła.

Warto jednak zwrócić uwagę, że do tej pory Amadeusz Ferrari nie miał wielkiego przeciwnika, z którym mógłby pokazać maksimum swoich możliwości. Bardzo ciężko o potencjalny sprawdzian dla Ferrariego, ponieważ w jego wadze, we freak fightach bardzo ciężko o przeciwnika o jego umiejętnościach. Jednak patrząc na aktualny obrót spraw, przed Amadeuszem szykują się tylko trudniejsze wyzwania, jeśli ten wejdzie w konflikt z zawodowcami.

Udzielając ostatniego wywiadu dla MMA-Bądź na bieżąco Amadeusz stwierdził, że jest w stanie pokonać całą scenę freakową, jeśli tylko przyłoży się do treningów.

Czytaj również:  Kolosalna kwota za walkę Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW 77!