ALMMA 237 już w grudniu w Bochni!

Amatorska Liga MMA na początku grudnia zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni! Co dokładnie wiemy na temat tego wydarzenia? Kiedy odbędzie się ALMMA 237? Poniżej garść najważniejszych informacji!

Kolejna edycja zawodów Amatorskiej Ligi MMA odbędzie się już 2 grudnia 2023 roku w Bochni na Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Poniatowskiego 32). W dniu zawodów zostaną rozegrane turnieje MMA w kategoriach Junior Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Kadet Chłopców, Pierwszy Krok Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn i Kobiet oraz Full Contact Mężczyzn.

Turniej w kategorii Pierwszy Krok MMA Mężczyzn jest przeznaczony wyłącznie dla zawodników pełnoletnich, którzy stawiają pierwsze kroki w dyscyplinie sportów walki i mają za sobą max trzy starty w  zawodach ALMMA lub innych amatorskich zawodach MMA. Turniej Junior MMA Mężczyzn przeznaczony jest dla zawodników z rocznika 2005, 2006 i  2007, podobnie zresztą jak Junior Pierwszy Krok MMA Mężczyzn. W turnieju Kadet MMA Chłopców – lat 13, 14, 15 mogą brać udział zawodnicy z roczników 2010, 2009 i 2008. W Ograniczonej Formule Seniora MMA Mężczyzn dozwolony jest udział zawodników pełnoletni, mających nie więcej niż trzy wygrane walki w formule Full Contact MMA i nie więcej niż jedno zwycięstwo zawodowe w formule MMA. W turnieju Kobiety Ograniczona Formuła Senior MMA mogą brać udział tylko zawodniczki pełnoletnie, które w chwili rozpoczęcia zawodów nie mają na swoim koncie więcej niż trzy wygrane walki w formule Full Contact MMA i nie więcej niż jedno zwycięstwo zawodowe w formule MMA. W Full Contact MMA Mężczyzn udział biorą wyłącznie zawodnicy pełnoletni.

Warto też zauważyć, że pierwszeństwo startu mają zawodnicy sklasyfikowani w rankingu ALMMA, którzy jako pierwsi dokonają opłaty startowej. Poza tym zawodnicy bez przynależności klubowej nie mogą brać udziału w turniejach.

Czytaj również:  Denis Załęcki zaskakująco typuje walkę Karwat vs Labryga!