Alex Pereira wyjaśnia swój tajemniczy wpis i zabiera głos nt. potencjalnej walki na UFC 300!

Alex Pereira

Alex Pereira rozwiązał zagadkę związaną z tajemniczym wpisem, który zamieścił ostatnio na swoich mediach społecznościowych. Wielu doszukiwało się tego, że celuje w walkę z Tomem Aspinallem. Jak to zatem dokładnie jest?

Aktualnie to Alex Pereira rozdaje karty w wadze półciężkiej, więc wielu śledzi wszystko, co ma z nim związek. Ostatnio mistrz wagi półciężkiej wywołał spore zamieszanie, publikując tajemniczy wpis w swoich mediach społecznościowych. Wielu spekulowało, że może chodzić o kolejny występ Alexa Pereira i chęć sięgnięcia po trzeci tytuł mistrzowski przy okazji UFC 300 w Las Vegas. Na jubileuszowej gali zawodnik miałby zmierzyć się z tymczasowym czempionem kategorii ciężkiej, Tomem Aspinallem.

Temat ten bardzo szybko pochwycił sam Brytyjczyk, który dał wcześniej do zrozumienia, że nie odmówiłby walki z Pereirą. Tylko czy rzeczywiście Brazylijczyk wziął na celownik Toma  Aspinalla? Co oznaczał jego wpis w mediach społecznościowych?

Okazuje się, że wszystko miało związek ze snem Alexa Pereiry. Przyśniły mu się te liczy – 30, 300 i 3. Uznał, że jeśli pokaże je publicznie, to może ktoś będzie w stanie rozwiązać jego sen. I tak faktycznie było. Ludzie próbowali to robić. Niektóre interpretacje nawet nie przeszły mu przez głowę. Przy okazji wspomniał, że wcześniejsze sny z liczbami sprawiły, że wygrał w loterii w Brazylii motocykl i dwa rowery.

Zatem nie ma co się tutaj doszukiwać głębszego przesłania, choć gdyby przy okazji kwietniowej gali UFC300 nadarzyła się okazja na walkę z Tomem Aspinallem, to Alex Pereira mógłby podjąć wyzwanie. Na pewno dla fanów byłoby to fajne wydarzenie. Tylko czy Alex Pereira by się zdecydował na takie starcie? Trudno stwierdzić!

Czytaj również:  Adesanya i Pereira na face to face!