Alex Pereira i Jiri Prochazka zawalczą podczas gali UFC 295 o pas kategorii półciężkiej!

Alex Pereira

Jest to z pewnością, świetna informacja dla fanów kategorii półciężkiej. Podczas gali UFC 295 zmierzą się zawodnicy, którzy zdecydują o tym, kto stanie się oficjalnym posiadaczem pasa kategorii półciężkiej. W oktagonie zameldują się najlepsze nazwiska, ponieważ do walki stanie Alex Pereira i Jiri Prochazka. Obaj prezentują się ostatnio bardzo dobrze, więc szykuje się nam wielka jatka w oktagonie UFC!

Ogłaszając walkę tak wielkich nazwisk w UFC, federacja musiała zadbać o odpowiednie przygotowanie eventu, na tak wysokim szczeblu. Skutkiem tego, gala UFC 295 odbędzie się już 11 listopada, w nowojorskiej hali Madison Square Garden, która jest halą z niezwykłą historią, w której toczyły się największe wydarzenia sportowe, z różnych dziedzin sportu.

Co ciekawe, walka Pereiry z Prochazką nie jest main eventem, lecz zaledwie co-main eventem, co jeszcze bardziej podsyca oczekiwania fanów federacji UFC. Jeśli chodzi o main event wiemy już, że tego wieczoru zmierza się zawodnicy wagi ciężkiej, czyli Jon Jon i Stripe Miocic.

Czytaj również:  Adesanya i Pereira na face to face!