Alex Pereira chce walki w kwietniu lub w maju!

Alex Pereira to zawodnik, który wywodzi się z kickboxingu. Pomimo tego, wdarł się do federacji UFC, kończąc na pasie. Aktualnie jego zadaniem jest bronić pasa. Skutkiem tego, aktualny mistrz jest pytany o to, z kim i kiedy może potencjalnie zawalczyć, podczas najbliższych miesięcy. Oto co ma do powiedzenia zawodnik. Sprawdźcie sami!

Aktualny mistrz został zapytany pierw o możliwy termin swojego powrotu. Alex wyjawił, że bardzo  chętnie powróci do klatki UFC w kwietniu bądź maju, 2023 roku. W swojej opinii są to terminy, na które będzie gotowy. Zdradził jednak, że póki co, nie ma prowadzonych rozmów, na temat potencjalnych przeciwników.

Z tego co jednak dał radę zdradzić zawodnik, prawdopodobnie dojdzie do jego rewanżu z Israelem, bądź dojdzie do starcia z Whittakerem. Co ważne, zawodnik poinformował, że dla niego jest bez różnicy z kim zawalczy, jeśli chodzi o sylwetki obu zawodników. Jest to na plus, ponieważ daje to do zrozumienia, że jego walka faktycznie, będzie mogła zostać zakontraktowana wystarczająco szybko. Matchmakerzy mają więc pełne ręce roboty choć wiedzą, co mają robić.

Warto pamiętać, że coraz więcej topowych zawodników łapie kontuzje, skutkiem czego UFC musi bardzo uważać na karty swoich zawodników i skrupulatnie nimi zarządzać. Niemniej jednak, można spodziewać się, że w wypadku pasa kategorii średniej, nie będziemy mieć większych problemów z jego obroną i ewentualnym zestawieniem.

Czytaj również:  Mateusz Murański zawalczy dla nowej federacji?