Aleksandra Toncheva ogłoszona w KSW!

Aleksandra Toncheva została dziś ogłoszona, za pomocą mediów społecznościowych, na profilu KSW. Zawodniczka z Bułgarii została zatrudniona po to, aby poszerzyć dość skromne portfolio kobiet, które walczą dla organizacji KSW. Nowa zawodniczka miała do tej pory okazję walczyć dla takich organizacji jak Bellator i Rizin FF.

Jeśli chodzi o rekord Tonchevy, prezentuje się on następująco: 5-3-1. Jest to jednak zawodniczka, która zwraca na siebie uwagę. Walczyła do tej pory z dość mocnymi rywalkami, ponieważ do tej pory mierzyła się między innymi z takimi nazwiskami jak Sofiia Bagishvili czy Anastasia Dyuzhikova, z którymi walczyła w organizacji Octagon. Jeśli jej rekord ani przeciwniczki nie przekonują wszystkich, z pewnością będziemy mogli sprawdzić, jak Bułgarka sprawdzi się na naszym, rodzimym podwórku MMA.

Na ten moment niestety nie wiemy, kiedy Aleksandra Toncheva zostanie zaprezentowana naszej publiczności. Jednak lista potencjalnych zawodniczek w KSW jest dość ciekawa, dlatego czekamy na pierwsze zestawienie z Bułgarką, w roli głównej.

Poniżej potwierdzenie z social mediów KSW:

Czytaj również:  Mistrz UFC odejdzie z pasem?