Aleksandar Rakić w ostry sposób o słowach Jana Błachowicza po walce!

Aleksandar Rakić postanowił odnieść się do wypowiedzi Jana Błachowicza, który stwierdził swojego czasu, że jego ciało jest twardsze od ciała Aleksandra Rakića.

Warto wspomnieć, że chodzi o walkę, która miała miejsce w maju, tego roku. Właśnie w niej, Aleksander Rakić dostał kontuzji kolana w trzeciej rundzie walki, skutkiem czego nie był w stanie kontynuować pojedynku. Finalnie przegrał przez techniczny nokaut.

Jan Błachowicz przyznał po walce, że kluczowe w ich starciu było jego ciało, które okazało się twardsze od ciała Rakicia. W ostatnim czasie Aleksandar Rakić został zapytany o tą wypowiedź przez dziennikarza.

Według Aleksandra, jest to „pierdolenie”. Sam zawodnik jest też mocno zirytowany słowami Polaka, który według niego nie mówi prawdy. Aleksandar Rakić stwierdził także, że wspomniane słowa wynikają z pracy z trenerem mentalnym, który postanowił przygotować Janka właśnie w taki sposób.

Aleksandar Rakić stwierdził także, że chętnie sprawdzi z Jankiem Błachowiczem, czy jego ciało jest twarde, kiedy tylko wróci do swojej formy. Dodatkowo, Rakić jest cały czas gotowy na taki pojedynek i jak sam twierdzi, raz musiał czekać na Janka Błachowicza przez jego kontuzję, skutkiem czego, teraz Jan powinien dać mu szansę i zaczekać na taki rewanż.

Według zawodnika, jego uszkodzone kolano okazało się największym szczęściem dla Jana Błachowicza, który był mocno zadowolony z takiego obrotu spraw.

Poniżej cały wywiad zawodnika:

Czytaj również:  Mamed o swoich zmaganiach z depresją