Albert Sosnowski chce walki z Tomaszem Adamkiem!

Po bardzo przekonywującej wygranej z Remim Gruchałą, Albert Sosnowski myśli o kolejnych planach, w oktagonie MMA. Tym razem, utytułowany pięściarz stawia na bardzo mocne zestawienie z Tomaszem Adamkiem. Moment nie jest przypadkowy, ponieważ w weekend dowiedziliśmy się o pakcie federacji freakowych, które zamierzają wypożyczać między sobą, konkretnych zawodników. Skutkiem tego, walka z Tomaszem Adamkiem, który zadebiutuje w FAME, jest jak najbardziej realna!

Albert Sosnowski bez wątpienia zamierza stawiać na hitowe walki, ze swoim udziałem. Debiut we freak fightach pokazał, jak duża jest różnica między amatorami a prawdziwymi zawodnikami, z ringów. Skutkiem tego, Albert Sosnowski może chcieć szukać o wiele większego wyzwania, jakim bez wątpienia byłaby walka z Tomaszem Adamkiem.

Sam zawodnik Clout stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż spróbowałby walki z Tomaszem Adamkiem, jeśli będzie możliwość walki w Clout MMA. Co więcej, Albert Sosnowski ma bardzo duży szacunek do swojego niedoszłego przeciwnika, co jeszcze bardziej przybliżało go do możliwości z Tomaszem Adamkiem, w jednym oktagonie. Warto bowiem dodać, że Tomasz Adamek będzie szukał rywala, który pozwoli mu wejść w sposób kulturalny i wyważony, do świata mieszanych sztuk walk.

Na sam koniec Albert Sosnowski dodał, że jeśli Tomasz Adamek zgodzi się na walkę z nim, z pewnością uda im się znaleźć wspólny język, w pozostałych kwestiach organizacyjnych.

Poniżej wywiad z Albertem Sosnowskim:

Czytaj również:  Łukasz Różański chętny na walkę z Dillianem Whytem!