Alan Kwieciński wypowiedział się na temat Michała Pasternaka

Alan Kwieciński i Michał Pasternak mówiąc delikatnie, nie darzą się sympatią. Tym bardziej, że często mają okazję widzieć się, z okazji różnych wydarzeń sportowych, które mają miejsce w naszym kraju. Alan Kwieciński przy okazji konferencji FAME 17 postanowił wypowiedzieć się, na temat Michała.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję przytoczyć słowa Michała Pasternaka który stwierdził, że wie, kim jest Alan Kwieciński i nie darzy sympatią. Twierdził także, iż podczas gali High League 5 ten podszedł do Alana Kwiecińskiego, lecz nic z tego nie wynikło. Skutkiem tego, Michał postanowił olać całą sytuację. Porównał on także ruchy medialne Alana Kwiecińskiego do Jasia Kapeli.

Tak więc tym razem, przy okazji konferencji FAME 17, Mateusz Mściwujewski miał okazję przepytać Alana o kwestie owego spotkania. Według Alana, nie było sytuacji, w której Michał podszedł do niego. Według niego, nawet nie spojrzał w stronę Alana.

Póki co nie ma odpowiedzi samego Michała Pasternaka, jednak można spodziewać się, że ta lada moment wyjdzie od samego zainteresowanego, który chętnie skonfrontuje słowa Alana Kwiecińskiego.

Czytaj również:  Rozgrzewka przed WOTORE 6 już dzisiaj!