Alan Kwieciński gotów na rewanż z Wiewiórem w MMA!

Po ostatniej, bardzo udanej walce, Alan Kwieciński zabrał pierwszy raz głos, za pomocą swoich mediów społecznościowych. Zawodnik FAME zapowiedział, że bardzo chętnie zawalczy w rewanżu z Wiewiórem, na zasadach MMA. Dodatkowo, zawodnik potwierdził, że bardzo mocno szlifuje parter i zamierza w nim być gotowym na wszystko, co zaproponuje mu Wiewiór w klatce FAME!

Alan Kwieciński nie kryje zadowolenia po swojej ostatniej, efektywnej wygranej. Nie ma w tym nic dziwnego, albowiem jego pojedynek został uznany przez kibiców jako występ wieczoru, na gali FAME 17. Oznacza to, że zawodnik może być z siebie bez wątpienia dumny, ponieważ zawalczył na najwyższym poziomie, jednocześnie wygrywając swój pojedynek.

Zawodnik FAME zwrócił uwagę, że w swojej kategorii wiekowej może pozwolić sobie na maksymalną wydolność i jakość, podczas pojedynku.

Dodatkowo, Alanik zwrócił uwagę na to, że jego nokaut został zauważony przez sam portal ESPN i jego sekcję MMA.

Jak potwierdza zawodnik, do ich rewanżu mogłoby dojść pod koniec 2023 roku, co jest bardzo dobrą datą, jeśli chodzi o taki pojedynek, ponieważ do tego czasu fani powinni zgłodnieć na tyle, aby chcieć oglądać znów tych samych zawodników w klatce, lecz na nowych zasadach.

Poniżej oryginalny wpis z platformy Instagram:

Czytaj również:  Kacper Formela definitywnie odchodzi z FEN!