Adrian Zieliński i Marcin Jabłoński zawalczą dla KSW?

Czy przed nami kolejne ciekawe transfery w Konfrontacji Sztuk Walki? Tego nie można wykluczyć! Wiele mówi się o tym, że największa organizacja w naszym kraju przymierza się podobno do nawiązania współpracy z Adrianem Zielińskim i Marcinem Jabłońskim!

36-letni zawodnik bije się w kategorii półśredniej i może poszczycić się kilkoma sukcesami na swoim koncie. Jeszcze w 2022 roku walczył o pas mistrzowski, choć musiał uznać wyższość Cezarego Oleksiejczuka. Aktualnie Adrian Zieliński (24-12) może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Swój ostatni pojedynek stoczył na Fight Exclusive Night 49 w Mrągowie, gdy w drugiej rundzie zastopował Kamila Kraskę.

Z kolei Marcin Jabłoński (12-2) to zawodnik wagi lekkiej, który aktualnie ma serię dziewięciu zwycięstw z rzędu. Na swoim koncie ma kilka świetnych występów dla Babilon MMA. Jego ostatni pojedynek miał miejsce w listopadzie poprzedniego roku, gdy pod koniec drugiej rundy poddał Ukraińca – Ivana Vulchina. W pierwszej połowie 2024 roku Jabłoński będzie chciał wrócić do klatki. Czy mu się uda? Wszystko wskazuje, że szanse są duże, bo Jabłońskim interesuje się polski gigant. Póki co od trenera Pawła Derlacza wiemy, że warunki ewentualnej współpracy KSW z Adrianem Zielińskim są negocjowane.

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk nie zawalczy już dla KSW!