Adrian Cios oskarżony o kradzież odżywek!

Na wczorajszej konferencji  Clout MMA nie brakowało atrakcji. Z pewnością sporym zaskoczeniem było jednak oskarżenie wystosowane stronę Adriana Ciosa. Ten bowiem został posądzony o kradzież odżywek!

Adrian Cios nie miał lekko podczas całego panelu. Nie dość, że musiał zmierzyć się z atakiem Marcina Najmana, to jeszcze został oskarżony o przywłaszczenie sobie cudzych odżywek. Całą aferę rozpętał Super Mario, który wtargnął na scenę rozwścieczony, przejął mikrofon i rozpuścił język,  uderzając w Ciosa.

Super Mario twierdził, że na stole miały znajdować się odżywki od sponsorów. Pod jego nieobecność gdzieś jednak wyparowały, a została tylko pusta torba. Zdaniem Super Mario to Adrian Cios przywłaszczył sobie suplementy.

Adrian Cios zaprzeczył i wyglądał też na  skonsternowanego całą sytuacją. Ostatecznie wyszło dość zabawnie, choć może nie dla samego zainteresowanego. Myślicie, że to faktycznie on wziął odżywki? Pewnie ta sprawa nie zostanie wyjaśniona, a nawet jeśli, to i tak się nie dowiemy, kto je przywłaszczył.

Czytaj również:  Marcin Najman zaatakował gaśnicą Ciosa podczas programu ROAST!