Adesanya i Pereira na face to face!

Najbardziej rozgrzewający Face to Face za nami. Zawodnicy walki, wieczoru, czyli Alex Pereira i Israel Adesanya mogli spojrzeć sobie głęboko w oczy, tuż przed pojedynkiem, do którego dojdzie podczas gali UFC 287, która będzie mieć miejsce w Miami. Zawodnicy pokazali klasę, zachowując zimną krew, jednak nie obyło się bez mocnych spojrzeń w oczy. Zwiastuje nam to wielkie widowisko w Oktagonie, które miejmy nadzieje, już w ten weekend, przed nami!

Zawodnicy zawalczą oczywiście main eventem, który jest nazwany właśnie ich nazwiskami. Zarówno Pereira jak i Adesanya zachowują wyraźny spokój, pokazując szacunek do przeciwnika, ale także i dużą pewność siebie. Widać, że obaj zawodnicy zostawiają wszystko co najlepsze, czyli wielkie umiejętności, na swój pojedynek.

Wśród bukmacherów to Adesanya jest lekkim faworytem, ponieważ kursy na niego oscylują w okolicach 1,80 przy czym Pereira jest wyceniany na kurs 2,0. Również według specjalistów to Adesanya powinien poradzić sobie po ciężkim boju, ze sowim przeciwnikiem. Jeśli chodzi o zakres rund, zdania są podzielone, ponieważ jest to walka mistrzowska. Wiele osób stawia tutaj na pełen zakres rund, jednak biorąc pod uwagę wszechstronność i jakość obu zawodników jest także możliwe, że pojedynek zostanie przerwany, przykładowo przez poddanie.

Poniżej Face to Face zawodników:

Czytaj również:  Boxdel mocno na temat Don Kasjo i gali PRIME!