Adesanya aresztowany na lotnisku w Nowym Jorku!

Israel Adesanya został zatrzymany na lotnisku w Nowym Yorku. O co chodziło? Były mistrz wagi średniej UFC miał przy sobie kastet, który został wykryty przez bramki kontrolne na lotnisku JFK. Skutkiem tego, musiał poddać się dodatkowej kontroli, w celu wykrycia ewentualnych przedmiotów, które mogą być także niedozwolone. Sprawdźcie sami!

Faktycznie, zabranie ze sobą kastetu na jednym z największych lotnisk całego świata to pomysł dość oryginalny. Niemniej jednak, były mistrz UFC stwierdził, że taki kastety nie będzie problemem dla ochrony lotniska, która nie zwróci nawet na niego uwagi. Niestety, Adesanya nie był najwidoczniej dobrze poinformowany, ponieważ regulamin lotniska zabrania zarówno nosić kastetów przy sobie, jak i przetrzymywać ich we własnych bagażach podróżnych.

Na całe szczęście, były mistrz UFC raczej nie musi przejmować się ewentualnymi konsekwencjami. Są one bowiem dla niego niedotkliwe z uwagi na fakt, iż na Adesanyę najprawdopodobniej zostanie nałożona kara finansowa. Jeśli jednak forma posiadania takowego kastetu będzie nadzwyczaj rażąca, zawodnik UFC może liczyć się nawet z rokiem pozbawienia wolności, za takie przewinienie.

Komentarz jego menadżera:

Menadżer Adesnayii postanowił szybko uciąć wszelkie spekulacje, na temat jego klienta. Jak twierdzi menadżer, kastet nie był nawet osobistym przedmiotem jego klienta. Dostał on go od fana, przez co postanowił umieścić go w swoim bagażu. Adesnaya od razu oddał zakazany przedmiot i w pełni współpracował z władza, dzięki czemu został już zwolniony, a także jest w drodze do swojego domu!

Czytaj również:  Skandal na gali MB Boxing Night 14!