Adam Kownacki z pierwszą walką w Polsce!

Adam Kownacki powraca do Polski, aby stoczyć swój pojedynek bokserski. Jest to z pewnością bardzo dobra informacja szczególnie dla entuzjastów boksu, którzy liczą na bardzo dobre pojedynki, na rodzimym podwórku. Babyface będzie miał okazję pokazać się na gali Rocky Boxing Night, która odbędzie się w marcu 2024 roku, w Koszalinie. Jego przeciwnikiem będzie Kacper Meyna, który ma całkiem ciekawy rekord, ponieważ 11-1, z czego 7 walk to KO!

W ostatnim czasie Adam Kownacki nie miał dobrej passy w ringu. Swoją ostatnią walkę przegrał z Joe Cusumano, choć jak się potem okazało, jego rywal był na dopingu. Skutkiem tego, Adam Kownacki będzie mógł liczyć na zmienienie werdyktu na walkę nieodbytą, choć do dziś nie doszło do tego i Adam Kownacki nadal musi dzierżyć rekord 4 przegranych walk w oficjalnym zestawieniu.

Powrót do Polski będzie bez wątpienia wydarzeniem, ponieważ Adam Kownacki nie miał okazji boksować w naszym kraju od wielu lat. Skutkiem tego, na jego powrót będzie czekało wielu kibiców, którzy chętnie kupią bilety na pojedynek Kownackiego.

Z kolei Kacper Meyna jest całkiem ciekawym przeciwnikiem, który na ten moment liczy aż 6 zwycięstw z rzędu. Co więcej, w ciągu tych sześciu zwycięstw, tylko jeden jego rywal przegrał na punkty. Zapowiada się więc całkiem ciekawe starcie w ringu!

Czytaj również:  Jake Paul planuje ściągnąć Francisa Ngannou do PFL!