2 konferencja przed Clout MMA 2 już dziś!

Już dziś, o godzinie 20:00, dojdzie do drugiej konferencji przed galą Clout MMA 2! Wydarzenie z pewnością przejdzie do historii, ponieważ podczas konferencji dojdzie do kilku starć zawodników, którzy w ostatnim czasie, mieli ze sobą bardzo nie po drodze. Przypomnijmy, że podczas dwóch ostatnich programów „Roast”, doszło do zamieszek wśród zawodników!

Jak klaruje się nam dziś druga już konferencja przed galą Clout MMA 2? Z pewnością bardzo gorąco, z czego znane są właśnie konferencje przed wydarzeniami Clout MMA. Dziś zapowiada się jednak jeszcze bardziej gorąco. Wszystko ze względu na ostatnie programy „Roast”, podczas których to, dochodziło do rękoczynów.

Przypomnijmy, że chociażby na ostatnim programie doszło do rękoczynów między Adrianem Ciosem a Marcinem Najmanem. Adrian Cios uderzył w twarz Marcina Najmana podczas Face 2 Face – nie ma więc wątpliwości co do tego, że dziś Marcin Najman z pewnością szykuje coś, na swojego przeciwnika. Panowie mają bowiem bez względu na okoliczności, stanąć do walki w sobotni wieczór – zapewne dziś ta informacja zostanie potwierdzona.

Nie inaczej skończył się program „Roast”, w którym udział brali Denis Labryga i Denis Załęcki. Według informacji Denisa Załęckiego, to Denis Labryga ruszył na niego, po utarczce słownej, która kumulowała się w ostatnich minutach programu. Bardzo możliwe, że dziś zobaczymy kontynuację ich konfliktu.

2 konferencja przed galą Clout MMA 2 będzie dostępna za darmo dziś, pod tym linkiem:

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski, na temat swojej ostatniej walki!