11 walka dodana do karty KSW 77!

Każdego roku, KSW chce zakończyć swoją galę z wielkim przytupem. Nie inaczej jest pod koniec 2022 roku i grudniowej gali, która jest pełna ciekawych zestawień i niespodzianek. Dziś, na kilka dni przed samą galą dowiadujemy się o kolejnym, 11 już pojedynku. Co więcej, będzie to pojedynek utalentowanych Pań, które z pewnością, pozostawią serce w walce!

Najnowsze zestawienia to walka pomiędzy Wiktorią Czyżewską, a Oleksandrą Karasevą. Obie zawodniczki są młode i prezentują ciekawe style walk, które są niezwykle widowiskowe. Ich pojedynek rozpocznie galę KSW 77, tak więc fani będą mogli od razu zapoznać się z sylwetkami zawodniczek i ich umiejętnościami walki w praktyce. Walka odbędzie się w kategorii koguciej, natomiast pikanterii dodaje fakt, iż obie przeciwniczki są niepokonane (choć to Oleksandra Karaseva ma stoczony jeden pojedynek więcej od Polski).

Jeśli jednak chodzi o naszą krajankę, miała ona okazję debiutować w zawodowym MMA, podczas gali TFL, na której w fenomenalny sposób, wygrała już w pierwszej minucie swojego pojedynku. Z kolei Ukrainka, Oleksandra Karaseva debiutowała w zeszłym roku, wygrywając do tego czasu dwie walki, które również zakończyły się nokautami.

Skutkiem tego, możemy spodziewać się wyrównanego pojedynku i bardzo efektywnego zakończenia. Obie zawodniczki prezentują bardzo ofensywny styl walki, dlatego KSW 77 rozpocznie się z pewnością, od bardzo mocnego zestawienia, na które nie warto się spóźniać, jeśli liczymy na szybkie i efektowne widowisko!

Czytaj również:  Usyk o swojej emeryturze!