1 konferencja gali High League 6 przełożona!

Można było tego się spodziewać. W związku z wczorajszą, nagłą i nieoczkiewaną śmiercią Mateusza Murańskiego, federacja High League postanowiła przenieść swoją pierwszą konferencję, która została zapowiedziana na przyszły poniedziałek. Skutkiem tego, fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Termin pierwszej konferencji nie jest póki co znany i nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się informacji na ten temat.

Sytuacja przed High League 6 stała się niezwykle skomplikowana. Włodarze będą mieć teraz z pewnością, przynajmniej kilka przysłowiowych orzechów do zgryzienia. Aktualnie pod wielką niewiadomą stoi możliwość wali Jacka Murańskiego, wraz z Marcinem Najmanem. Jest wielka szansa, że do takiego pojedynku po prostu nie dojdzie i zostanie on albo przeniesiony na kolejną galę, bądź nawet całkiem anulowany.

Nie wiadomo jak na przyszłe plany wpłynie to, że jeden z zawodników, czyli „Scarface” został dzisiejszego dnia zatrzymany przez policję z Gdańska. Całkiem możliwe, że zawodnik również miał być ogłoszony na najbliższych edycjach High League, jednak jak już wiemy, prędko nie zobaczymy go w oktagonie.

W bardzo trudnej sytuacji może pomóc Daro Lew, który mógłby stoczyć jeszcze jedną walkę z Marcinem Najmanem. Jednakże nie wiadomo, czy federacja dojdzie do porozumienia z zawodnikami i czy będzie to walka, której będą chcieć sami kibice.

Czytaj również:  Znamy kursy na walkę Błachowicza z Ankalaevem!